
Промисловий пилосос S-3 M Atex ACD, 22 kW, 400 V AC
- В наявності
- Код: 622008-1-000
від 2 122 070 ₴
- +380 (99) 327-20-51технічний відділ
Високоефективний професійний пилосос S-3 M Atex ACD, трифазний, 22 кВт, 400 В, 50 Гц з контейнером для збору пилу 160 л
ЗАСТОСУВАННЯ: Вакуумний професійний пилосос S-3 M Atex ACD використовується для всмоктування небезпечного пилу з значенням ГДК ≥ 0,1 мг/м³ з рециркуляцією чистого повітря в приміщення, займистого пилу всіх класів вибуху в зоні 22,
Найменша енергія займання пилу (MZE) >1 мДж,
макс. температура поверхні +200°C = температура займання +275°C, (розробка, що не містить джерел займання).
Всмоктування джерел запалення заборонено
Пристрій відповідає стандарту EN 60335-2-69, клас пилу M, виконання 22.
Конструкція/документація згідно Atex 95 (директива 94/9 EU) Маркування установки- CE Ex II 3D-IP65 T200°C.
ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ МОДЕЛІ.
Ця модель пилососу забезпечує чудову продуктивність. до 10 т/ч.
Модель вакуумного пилососу S-3 M Atex ACD має невеликий збірний резервуар 160 л. при високих параметрах швидкодії Це тому, що ця модель передбачає підключення до попереднього сепаратора сепаратору з метою збільшення пропускної здатності та забезпечення безперервного всмоктування матеріалу.
Обладнання має підвищені вимоги до надійності вузлів та механізмів та проходить додатковий контроль якості складання
Додаткове обладнання: рама для транспортування краном або вилковим навантажувачем/захисна рама
Технічні рішення у конструкції пилососу S-3 M Atex 3D дозволяють підключати вакуумний агрегат до стаціонарного вакуумного трубопроводу на різних ділянках підприємства.
Відмінні риси даної моделі Ви можете прочитати в розділі СИЛА ПОРІВНЯННЯ.
КОМПЛЕКТАЦІЯ S-3 M Atex ACD
- Трилопатевий роторний насос, 22 кВт, 400 В, 50 Гц, ступінь захисту IP65, клиноремінний привод.
- Всмоктуючий патрубок, DN100;
- Центробіжний сепаратор, який не потребує догляду, розвантажує фільтр тканини від рідини та пилу.
- Збірний резервуар 160 л. Конічний вивантаження, розвантаження клапан DN 300
- Автоматичний перемикач Зірки-Трикутник-Захисна комбінація, тип захисту IP 65, автоматичне перемикання фаз при неправильному напрямку обертання, напруженість керування 24 В/50 Гц, що живиться кабелем довжиною 4 м, 5-полюсним штекером CEE, (3+PE+N), 63 A, тип захисту IP67
- Ручний фільтр для дрібної фракції пилу, надійний матеріал фільтра для пилу M, EN 60335-269, автоматичне очищення фільтра, вакуумметр для контролю проти фільтра.
- Запобіжний катріджний фільтр для пилу класу M, EN 60335-269, вакуум стійкий, забезпечує захист вакуумного насосу при поломці головного фільтра.
- Обмежувач вакууму та датчик температури вихідного повітря - забезпечують захист вакуумного насосу від термічного перевантаження при перевищення максимально допустимого значення вакууму.
- Рама для транспортування вилковим навантажувачем
- Епоксидно-порошкове покриття, фарба синього кольору (RAL 5015)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wieland Lufttechnik |
| Країна виробник | Німеччина |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція плавного старту | Так |
| Функція самоочищення фільтра | Так |
| Індикатор заповнення пилозбірника | Так |
| Індикатор заміни фільтра | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал бака | Метал |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1970 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Глибина | 2750 мм |
| Технічні характеристики | |
| Об'єм збірного контейнера, загальний [liter] | 160 |
| Система очищення фільтра AirShock® (підведення стисненого повітря не потрібно) | Да |
| Макс. швидкість потоку повітря (m³/h) | 1300 |
| Запобіжний картріджний фільтр (друга ступінь фільтрації) [m²] | 7,5 |
| Основний фільтр (перша ступінь фільтрації) [m²] | 6 |
| Концентрація пилу у відпрацьованому повітрі (mg/Nm3) | <10 |
| Продуктивність (ton/hour) | 10 |
| Автомат захисту (А) | 50 |
| Потужність всмоктування (Розрядження) max, короткий час [mbar] | 450 |
| Потужність всмоктування (Розрядження), налаштування вакуумного обмежувача [mbar] | 450 |
| Всмоктуючий патрубок, система SK (DN mm) | 100 |
| Напруга на головному двигуні (V AC/ Hz) | 400 V AC / 50Hz |
- Ціна: від 2 122 070 ₴


